Kapsičky - Yogisport

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kapsičky

Kapsičky
Kapsička na bicykel zakúpená v našom eshope je praktickým pomocníkom pri nosení rôznych drobností: kľúče, peňaženka, mobil a iné.
Kapsička na riadítka

Kapsička na riadítka

Veľká vystužená pevná kapsa na riadítka s priestorom na mapu a praktickým popruhom na plece. Optimálne riešenie pre hobby jazdcov. Upnutie na riadítka je zabezpečené pomocou rýchloupínania. Dostupná je v čiernej farbe. Vnútorný objem 6,2L. Váha 892g.

0,00 € Vložiť
Nosičová kapsička

Nosičová kapsička

taška na nosič AUTHOR s vystuženými stenami na prevoz krehkých vecí i na dlhšie vychádzky, meniteľný objem hlavnej tašky a rozkladacie postranné tašky, ramenný popruh, vrecká na drobnosti, mapu a fľašu, objem 19 l, vhodná pre nosiče ACR-149 / 160 / 20 / 25

0,00 € Vložiť
Podsedlová kapsička

Podsedlová kapsička

AUTHOR taška pod sedlo, uchytenie na suchý zips pre rýchle a jednoduché odopnutie / upevnenie pod sedlo, 1 hlavné vrecko, reflexné doplnky pre zvýšenie bezpečnosti, objem 0,3 l

0,00 € Vložiť
Rámová kapsička

Rámová kapsička

Kapsička na menšie predmety sa dá upevniť na rám bicykla so suchým zapínacím zipsom, je čiernej farby a z výborného materiálu, ktorý ti zaručí, že ti len tak ľahko veci v kapsičke neomoknú.

Kapsička je na jeden klasický zips, kde si môžeš dať svoje veci.

Rozmery sú:

Dĺžka x šírka x výška = 160x 160x 35mm

0,00 € Vložiť
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky